Menü
Alışveriş Sepeti

Teslimat ve İade Koşulları

TESLİMAT / İADE KOŞULLARI

Siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır. Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir. Normal şartlarda sitemizden yaptığınız alışverişler için siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, yurt içine elinize geçen e-mailden sonraki 3 iş günü içerisinde, diğer ülkelere  ise sipariş tarihini takip eden 7 iş günü içerisinde KARGO’lanır.

 

SİPARİŞ TESLİMLERİ
Siparişinizin aynı gün kargoya verilebilmesi için, öğleden sonra en geç 10:00’da (GMT +2) siparişinizin tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. 10:00 (GMT +2) ‘den sonraki siparişler ertesi gün işleme alınır. Diğer ülkeler için teslimat süresi, firmamızın sorumluluğunda değildir. Ürün fiyatlarımıza lojistik faaliyetler için eklenti yapılmadığından, kargolar alıcıya alıcının belirlediği opsiyonda gönderilmektedir. Cumartesi günleri 10:00 dan sonra verilen siparişler takip eden Pazartesi günü işleme alınır. Türkiye Cyumhuriyeti'ni kapsayan Bayramlar ve Resmi tatil günlerinde işlem yapılmaz.

 

TESLİMAT - KARGO ÜCRETLERİ ve YURTDIŞI TESLİMATLARI
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir. Yurtdışı teslimatlar için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz. Alışverişinizin ağırlığı veya hacmi kargo ücretine etki etmektedir. Dolayısı ile yaptığınız alışverişin yurtdışı teslimini talep ederseniz, aldığınız ürünlere yapılacak olan kutulama sonrası taşıma ücreti alınabileceğinden dolayı, sipariş sonrası bizimle iletişime geçmelisiniz.

 
SİPARİŞİNİZ ELİNİZE ULAŞMADIYSA
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta göndermeniz veya  0 555 424 57 67 numaralı şikayet, destek ve bilgi hattını aramanız yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

 

İADE KOŞULLARI
Müşterimiz olarak siz, firmamızca kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 3 gün içerisinde ürünü kargo bedeli ödemeksizin iade etme hakkına sahiptir. Firmamızdan kaynaklanmayan sorunlar sebebiyle ürün iade etmek istenildiğinde, ürünün teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde ürünün sadece kargo bedelini karşılamak suretiyle iade etme hakkına sahiptir. İadeleri ürünün faturası ve orijinal ambalajı ile iade etmeniz gerektiğini unutmayınız. Ürünün Kutu, Poşet, Ambalaj kayıp veya faturasının olmadığı durumlarda ürün iade alınamamaktadır.